נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

טיפול זוגי – הדרך שלכם להצלת הזוגיות

משפחה מאושרת

מעוניינים לשפר את המערכת הזוגית? לקבל כלים מתקדמים אשר יאפשרו לכם לחיות אחד עם השנייה בשלווה וללא כעסים? באמצעות מכון יוגב תוכלו לקבל את הפתרונות הטובים ביותר בעבורכם, בהתאמה אישית. כל הפרטים – במאמר הבא.

טיפול זוגי – מדוע זה חשוב?

זה לא סוד שזוגות רבים נתקלים במהלך מערכת היחסים שלהם במהמורות בדרך, כאשר בלא מעט מן המקרים את המהמורות הללו ניתן לפתור, באמצעות התערבות חיצונית. למעשה, כפי שמסבירה פנינה יוגב, בעלת ניסיון של מעל ל 40 שנה בתחום הטיפול הנפשי לזוגות וליחידים, ישנה עלייה משמעותית במודעות של זוגות לחשיבות של טיפול זוגי, וזאת לאור התוצאות האפקטיביות אשר מתקבלות, גם במקרים בהם בני הזוג עומדים על סף גירושין. למעשה, מסבירה יוגב כי באמצעות טיפול קצר מועד אשר מתמקד בבעיות של בני הזוג, ניתן לקבל כלים מתקדמים אשר יאפשרו לנהל את המערכת הזוגית בצורה טובה ומכילה יותר, תוך שימת דגש על הצרכים של בני הזוג כמו גם לצורך שיפור מתמיד אשר יוביל למערכת יחסים טובה, מעשירה וארוכת שנים, כל זאת באמצעות הצוות המקצועי של מכון יוגב, אשר מתמחה ביצירה של דרך נכונה לזוגיות בריאה וטובה.

אישה מקשיבה לאישה

כיצד מתנהל טיפול זוגי במכון יוגב?

מכון יוגב, אשר שוכן באזור הצפון נחשב לאחד המכונים הטובים בישראל בתחום הטיפול הזוגי, זאת לאור שיטות טיפול חדשניות אשר שמות דגש משמעותי על הצרכים של בני הזוג, האינטראקציה ביניהם כמו גם דפוסים שלילים אשר הובילו את בני הזוג לקבלת טיפול זוגי. באמצעות גישות טיפוליות מתקדמות אלו תוכלו לקבל כלים משמעותיים ביותר אשר יחזקו את הקשר במערכת הזוגית כמו גם יעניק לכם אפשרות להתמודדות באופן עצמאי עם כל מכשול אשר יגיע, וזאת בשל העובדה כי הטיפול במכון מתבסס על גישות טיפול מתקדמות אשר נועדו  להוביל את בני הזוג להבנה משותפת הנוגעת לרגשות כמו גם לתחושות אשר עולות בין בני הזוג, וכן רצון להמשכיות של מערכת היחסים גם בשנים הבאות. מאז החל לפעול המכון, טיפלה פנינה יוגב במאות זוגות בהצלחה יתרה, וכעת גם לכם יש את ההזדמנות.

מעוניינים לעבור טיפול זוגי? כעת יש לכם את הדרך

באמצעות מכון יוגב תוכלו לעבור טיפול זוגי קצר מועד אשר משלב טכניקות טיפול מתקדמות ביותר, בשיעור הצלחה גבוהה מאוד. בכך, תוכלו להעניק למערכת היחסים שלכם עזרה הכרחית כמו גם כלים אשר יאפשרו לכם להתמודד בתוך המערכת הזוגית מחוזקים יותר, כל זאת בשל הכלים הרבים אותם תקבלו במהלך הטיפול.  לקבלת מידע נוסף כמו גם ייעוץ ראשוני, ניתן ליצור קשר באמצעות האתר הרשמי בכתובת https://www.machon-yogev.co.il או דרך מספר הטלפון 04-9983847 או 054-6295595. זכרו, אם אתם כעת במשבר במערכת היחסים – זה בדיוק הזמן לפנות.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא למשפחה