איך מזהים אם מדובר בתכשיט מקורי או מזויף?

לצערנו ענף היהלומים הוא ענף פרוץ בו עוסקים לא מעט חובבנים אשר מוכרים תכשיטים אשר נדמים כאמתיים, אולם מדובר מזויף. על כן, איך נדע לזהות תכשיט מזויף? המומחים של דיימונד פקטורי מסבירים.

ענף היהלומים – ענף פרוץ

ענף היהלומים הוא ענף פרוץ בו עוסקים לצערנו לא מעט חובבנים, אשר מוכרים ברחבי הרשת או בחנויות ברחבי הארץ תכשיטים במחירי רצפה אשר גורמים לרבים להתפתות ולרכוש. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי ניתן להימנע מעוגמת נפש ונזק לכיס באמצעות בדיקה קצרה ברשתות, וזאת לאור העובדה כי ממכר יהלומים ניתן רק בעבור אלו אשר מחזיקים בתעודה מטעם מועצת היהלומים בישראל. אי מתן תעודה כזו היא בגדר סימן אזהרה, כמו גם מחיר נמוך מדי בעבור תכשיט משובץ יהלומים. למעשה, חשוב לזכור כי העין האנושית איננה יכולה לזהות האם מדובר בתכשיט מזויף או אמיתי, זאת לאור העובדה כי כיום אין כמעט הבדל מבחינת הנראות, והזיופים הם ברמה גבוהה. יחד עם זאת, באמצעות ביצוע מספר פעולות ניתן להבחין האם אכן מדובר בזיוף, ולשם כך המומחים של דיימונד פקטורי, החברה המובילה כיום בתחום של תכשיטי יוקרה מציגים לכם את הפרטים.

כיצד נזהה האם מדובר בתכשיט מזויף?

ע"פ המומחים של חברת דיימונד פקטורי, ישנם כמה כלים פשוטים בהם ניתן להשתמש בכדי לעלות האם אכן מדובר בתכשיט מזויף או אמיתי. אחד הטריקים הטובים ביותר לעלות על איכות של יהלום היא באמצעות הצמדתו מעל לעיתון, וזאת לאור העובדה כי ליהלומים יש מקדם אור גבוה ביותר, כאשר במידה ומטים את האור קשה מאוד לראות דרכם. על כן, אם אתם מניחים את היהלום מעל לעיתון ומצליחים לקרוא, סביר להניח שאתם שהטבעת הזו היא בעלת יהלום מזויף עשוי זכוכית, ואילו אם מדובר בשקיפות נמוכה – מדובר ביהלום אמיתי. בנוסף, דרשו לקבל תעודה גמלונית אשר מהווה "תעודת זהות" בעבור יהלומים, כאשר במידה והמוכר מסרב להעניק לכם אותה, מומלץ לוותר על הרכישה. דרך נוספת לבדוק האם מדובר בתכשיט מזויף או אמיתי היא ע"י שקילה של היהלום, כאשר חשוב לזכור כי זרקון (הדומה מאוד ליהלום אמיתי) שוקל פי שניים מיהלום אמיתי, ועל כן קל להבחין בזיוף שלו. פעולה נוספת אשר מומלצת לביצוע היא לקיחה של התכשיט ליהלומן מומחה אשר יבדוק באמצעות מכשור טכנולוגי האם אכן מדובר בתכשיט אמיתי, או שמא זיוף.

רכישה של תכשיטים אמתיים באמצעות דיימונד פקטורי

חברת דיימונד פקטורי מייצרת ומשווקת מגוון רחב של תכשיטי יהלום אמתיים, ומאפשרת לכם לבצע רכישה מאובטחת באמצעות האתר או בהגעה לחנות הפיזית, כאשר בכל רכישה תקבלו תעודה גמלונית כמו גם תעודת אחראיות, לשם השקט הנפשי והביטחון בביצוע הרכישה. למידע נוסף – https://www.diamondf.co.il.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
משפחה מאושרת
זוגיות וטיפים

טיפול זוגי – הדרך שלכם להצלת הזוגיות

מעוניינים לשפר את המערכת הזוגית? לקבל כלים מתקדמים אשר יאפשרו לכם לחיות אחד עם השנייה בשלווה וללא כעסים? באמצעות מכון יוגב תוכלו לקבל את הפתרונות הטובים ביותר בעבורכם, בהתאמה אישית.

מיזוג

האם כדאי לקנות פטריות חימום

אתם יושבים בגינה שלכם גם בחורף אבל בכל יום שעובר אתם יוצאים אליה עם עוד ועוד שכבות? בערבים כבר לא נעים לכם לשבת בחוץ בגלל הקור חודר העצמות? אם כך,

זוג במיטה
מוצרים מהטבע

דברים שכדאי לדעת על ספריי השהייה

אתה סובל מבעיה של שפיכה מוקדמת? לא יודע כבר מה לעשות וכל מה שאתה חושב עליו לאחרונה זה על השאלה איך תוכל להתחמק מעוד מפגש מיני עם אשתך? אם כך,

הר קרח
קורסים

לימודי עיצוב גרפי – הטיפים החשובים באמת

רוצים ללמוד עיצוב גרפי? להלן מספר טיפים חשובים בטרם תתחילו את התהליך. עיצוב גרפי – מה חשוב לדעת? עיצוב גרפי נחשב כיום לאחד המקצועות המבוקשים ביותר במשק הישראלי כמו גם