8 עובדות על ויאגרה שלא ידעתם

אם אתם מחפשים אחר דרכים לשפר את חוויית חיי המין שלכם, בטוח נתקלתם במותגים בעולם הזה.

שם דבר כמו ויאגרה בטוח חלף לידכם, כמו גם סיאליס וקמגרה.

בין אם אתם מתכננים להשתמש בתרופה כזו או אחרת, הנה כמה עובדות על ויאגרה, שלא ידעתם.

 

  1. ויאגרה משמשת כחומר המרחיב את כלי הדם

בדומה לתכשירים גנריים אחרים בשוק, ויאגרה עובדת באופן של הרחבת כלי הדם. בוויאגרה ישנם חומרי אנזים אשר מעכבים את הגמירה והשפיכה של הגבר. זאת, משום שהאנזים בוויאגרה גורם להרפיה מסוימת בחלק משרירי הפין.

 

  1. אפילו חלק מהנשים משתמשות בוויאגרה

מעבר לכך שוויאגרה היא תרופה לטיפול באין אונות, ישנן נשים אשר משתמשות בתרופה הזו לטיפול בפוריות. מעבר לכך, אנשים אשר סובלים מיתר לחץ דם ריאתי גם עשויים לקבל טיפול הכולל שימוש בוויאגרה.

 

  1. אתם עשויים להסמיק לאחר שימוש בוויאגרה

אם אתם נוטלים ויאגרה, קחו בחשבון שלתרופות בדרך כלל ישנן תופעות לוואי פוטנציאליות. בדומה לתרופות אחרות, גם ויאגרה עשוה לכלול תופעות לוואי של הסמקה, כאבי ראש, לעיתים סחרחורות ואפילו עילפון במקרים קיצוניים.

 

  1. ויאגרה הומצאה לגמרי במקרה

אולי לא ידעתם זאת, אבל ויאגרה הומצאה ממש במקרה. במקור, רופאים השתמשו בחלק מהמרכיבים של ויאגרה עבור טיפול באנשים עם יתר לחץ דם ריאתי. לאחר ששמו לב כי הרחבת כלי הדם מובילה לאפקט בשינוי כוח האון של הגבר, הוחלט לפתח את הוויאגרה על ידי חברת פייזר. כן, אותה חברה שהמציאה חיסוני קורונה.

 

  1. זקפה ממושכת של כ-4 שעות

אם אתם מעוניינים להגיע לזקפה ממושכת של כ-4 שעות, ויאגרה היא התשובה עבורכם. לרוב, מומלץ ליטול את הוויאגרה כ-30 דקות לפני תחילת האקט המיני. אם הזקפה נמשכת יותר מ-4 שעות, לעיתים יהיה צורך לקבל טיפול רפואי מדכא זקפה.

 

  1. לא בטוח שוויאגרה תעבוד בהיעדר פרטנר

שימו לב, אם אם יושבים לבד בביתכם ונוטלים ויאגרה מתוך שעמום, לא בטוח שהכדור יעבוד. בכדי לחוות את פלא הוויאגרה, בדרך כלל יהיה צורך בגירוי מיני ובפרטנר מתאים. כמו כן, ככל שההתאמה ביניכם לפרטנר היא טובה יותר, ככה תהנו יותר מהגלולה.

 

  1. יש לדעת כיצד ליטול ויאגרה

חשוב לדעת, הימצאותם של מזון או אלכוהול בקיבה מעכבים את ספיגת הוויאגרה בגוף. אם אכלתם ארוחה כבדה, יהיה מומלץ ליטול את הוויאגרה כשעה שלמה לפני קיום יחסי המין. כמו כן, חשוב להקפיד על מינונים נכונים. לרוב, מינון של כ-100 מ"ג יהיה מספיק לגבר במשקל ממוצע.

 

  1. כיום יש תחליפי ויאגרה ללא מרשם

חשוב לזכור, כיום יש תחליפי ויאגרה שונים באישור משרד הבריאות. את התחליפים הגנריים האלו ניתן לרכוש אפילו בחנויות האינטרנט. רק תוודאו שאתם רוכשים ממקור מהימן.

 

סוגים שונים של כדורים

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram