נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

5 הפעלות ליום הולדת

ילדים נהנים

אחד האתגרים היותר מעניינים שניתן לחשוב עליהם, הוא ארגון מסיבת יום הולדת. לא משנה גילו של החוגג, ארגון מסיבת יום ההולדת יכול להיות ממש בעייתי. הבעייתיות הגדולה היא, שהן צעירים והן מבוגרים, אינם מעוניינים יותר במסיבות יום הולדת סטנדרטיות, כאלה שהיו נהוגות בשנות השבעים או השמונים של המאה הקודמת. מסיבות כאלה הן פשוט פאסה, ולא תעבורנה את רף המינימום של הערכה. אם בעבר הסתפקו המארגנים במעט כיבוד, איכותי ככל שיהיה, קצת משקאות וקצת מוזיקה, הרי שהיום המצב הוא אחר לגמרי. הצעירים של היום, כמו גם המבוגרים שלמדו מהם, ממצים מסיבות כאלה בתוך דקות, מתחילים להשתעמם ופשוט נעלמים. כיון שכך, נדרשות אטרקציות נוספות למסיבה. בשורות להלן נציג לפניכם 6 הפעלות ליום הולדת, שיכולות לשדרג את המסיבה ולהפוך אותה למיוחדת ומהנה.

ילדה שרה שיר

משחקי חברה, קריוקי ומשחקי זוגות

ההפעלה הראשונה, יכולה להיות משחקי חברה. המשתתפים במסיבה מתחלקים לשתי קבוצות, ועורכים מספר תחרויות. אפשר לערוך תחרויות בסגנון משיכת חבל, ואפשר לערוך תחרויות שבהן יצטרכו כל חברי הקבוצה לבצע מטלות כגון העברה של כדור מלא מים ממקום למקום, בלי להשתמש בידיים. הספרות העוסקת במשחקי חברה מלאה במשחקים כאלה, אבל הדמיון חזק מכל דבר ואפשר להמציא משחקים ותחרויות היתוליות חדשות ומהנות.

ההפעלה השנייה היא קריוקי – בדיוק הדבר הנכון אחרי המאמץ שהוקדש למשחקי החברה. שרים ביחד, נהנים וכל אחד מהמשתתפים יכול להציג בפני קהל הנוכחים את הכישורים הווקליים שלו. אם המוזמנים אינם מגובשים כקבוצה, אזי הקריוקי יכול להתנהל יותר כערב שירה בציבור. ככל שמערכת הקריוקי איכותית יותר, כך הערב יהיה מוצלח יותר.

משחקי זוגות מהווים אחת ההפעלות היותר נחמדות ומהנות. זאת, כמובן, בתנאי שקהל הנוכחים מגובש היטב. במקרים מסוימים, אם מנחה הערב מזהה מצב שבו משחקי הזוגות יכולים לקרב, ניתן להשתמש בהפעלה הזאת גם אם קהל המשתפים איננו מגובש מלכתחילה.

סטנדאפיסט, משחק מחפשים את המטמון.

אחד החלקים שיכולים להפך למסמר הערב, הינה הופעה של סטנדאפיסט איכותי, שירים את הקהל על הרגליים ויצחיק אותו עד דמעות. הסטנדאפיסט מגיע להופעה עם תוכנית בסיסית, שאותה הוא יכול לשנות בהתאם לכיוונים שאליהם מושך אותו הקהל. בפגישה המקדימה להופעה ימסור לו מארגן הערב מספר פרטים פיקנטיים, כאלה שלא פוגעים אבל יכולים להצחיק. הפרטים הללו הם כלי, שיכול לשרת נאמנה את הסטנדאפיסט על מנת להעשיר את הערב.

הפעלה אחרונה שנסקור במאמר זה, היא משחק "מחפשים את המטמון". מדובר במשהו בנוסח המרוץ למיליון, רק שהפרס צנוע יותר והמטרה שלו היא בעיקר חברתית. משחק כזה דורש אמנם ארגון מראש, אבל הוא באמת יכול להפוך לאטרקציה אמיתית.

רוצה לארגן מסיבת יום הולדת? חשוב לך שהיא תהפוך להצלחה? אם התשובה חיובית לשתי השאלות, זה המקום הנכון עבורך. סטנדאפיסט גידי ליבנה יסייע לך להפוך ערב שגרתי לערב נפלא וחברתי, שכל אחד מהנוכחים בקהל יודה לך עליו. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנו נחזור אליך להמשך התהליך ולארגון ההופעה.

מארחים חברים? כך תעשו את זה מושלם.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים ואטרקציות
אמן חושים ליום הולדת 10

ימי הולדת לילדים. לפעמים אנחנו מתרגשים ביחד איתם (ואולי אפילו קצת יותר), ולפעמים ארגון ותכנון יום ההולדת מתאים לנו

אמן חושים בחיפה

לאירועים משפחתיים או לאירועים עסקיים, קטנים או גדולים ולכל מטרה – באירועים רבים היום נדרשת ההבנה כי יש ליצור