נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 סימנים שהכלב שלך צריך אוכל רפואי

תרופות, אוכל

לתזונה ישנה השפעה מכרעת על הבריאות של הכלבים שלנו. במצבים שבהם הכלב לא נמצא בקו הבריאות, בדרך כלל לתזונה יש קשר לזה. בנוסף, בעזרת תזונה מתאימה ניתן לרפא את הכלב בחלק ניכר מהמקרים. אנחנו כאן כדי לעזור לכם לזהות מקרים שבהם הכלב שלכם זקוק לתזונה שונה מזו שאתם מספקים לו, כזו שתעזור לו לצאת ממצב רפואי בעייתי בו הוא נמצא. 

 

התאמת אוכל לכלבים

מזון לכלבים, כמו לכל בעל חיים אחר, נועד לאפשר להם לחיות ולהתפתח בצורה תקינה. בלי מזון מתאים הכלבים לא באמת יכולים לגדול, והתפקוד שלהם יהיה לקוי. עם זאת, המזון הרגיל שאנחנו נותנים לכלבים לא מתאים בכל המקרים, כיון שיש כלבים עם בעיות רפואיות שונות. את הבעיות הללו ניתן לפתור ברוב המקרים על ידי אוכל רפואי לכלבים, ולפניכם 4 סימנים שהכלב שלכם צריך אותו.

 

    1. לכלב שלכם ישנה בעיה רפואית

הסימן הראשון והוא כמובן הקל ביותר לזיהוי הוא במקרים שבהם הכלב סובל מבעיה רפואית מאובחנת. את האבחנה הזו ניתן לקבל כמובן בעזרת ווטרינר, ובדרך כלל הוא גם יוכל להסביר לכם מה בדיוק החומרים שחסרים לכלב שלכם, מה שיאפשר לכם די בקלות להבין מהו המזון שאותו אתם צריכים להביא אל הכלב שלכם.

 

    2. הכלב לא מפתח בצורה הנורמטיבית

בדיוק כמו אצל בני האדם, כלבים לא יכולים להתפתח בצורה המתאימה בלי שאנחנו מספקים להם אוכל מתאים. אם אתם מגדלים כלב בתחילת דרכו חשוב לעקוב אחרי ההתפתחות שלו ולוודא שהוא אכן גדול בצורה הנכונה. במידה ולא, ייתכן והכלב שלכם סובל ממחסור במרכיב חיוני במזון שלו, ותוכלו לתקן את זה בעזרת מזון רפואי לכלבים.

 

    3. הכלב מתנהג בצורה מוזרה

ההתנהגות של הכלב מושפעת באופן ישיר מהמצב הגופני שלו, ואם הכלב שלכם מתנהג בצורה מוזרה צריכה להידלק אצלכם נורה אדומה ביחס למצב הפיזי שלו. במקרים רבים את הבעיה הזו ניתן לפתור על ידי התאמה של מזון רפואי לכלב, אולם תוכלו לעשות את זה רק אחרי שתבינו מה הסיבה הפיזית שגורמת לכלב להתנהג בצורה הזו.

 

   4. הכלב לא עושה צרכים בצורה רגילה

עשיית צרכים בצורה תקינה היא סימן לתפקוד טוב של מערכת העיכול, והדבר הזה נכון גם לכיוון השני. אם הכלב שלכם לא עושה צרכים בצורה הנורמלית, כדאי לבדוק את מערכת העיכול.

 

לסיכום

מזון רפואי לכלבים, כפי שניתן להבין מהשם שלו נועד לאפשר לנו לעזור לכלב להתגבר על מחסור בחומרים שונים בגוף שלו, כאשר המחסור הזה עלול לגרום או כבר גרם לבעיות רפואיות שונות. חשוב להבין שאת המזון הרפואי יש לקנות רק לאחר התייעצות עם איש מקצוע כדי להתאים לכל כלב את המזון שלו הוא זקוק. בחירה נכונה של מזון לכלב היא המפתח לשמירה על הבריאות שלו.

אוכל לכלבים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אוכל