נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

רישיון מנעולן צריך או לא צריך ?

דלת

יש ויכוח ער באקדמיה על השאלה עד כמה אנו צריכים רגולציה של הממשלה על הכלכלה והחברה.

אסכולת שיקגו טוענת כי יש להוריד את הרגולציה כמה שיותר בעוד אסכולת הרווארד טוענת אחרת.

בישראל אפשר לראות ביטוי לשתי הגישות אך נראה כי אסכולת הרווארד שולטת בכיפה וזאת עקב העובדה שיש רגולציה מקיפה בישראל על מגוון תחומים.

אחת הדוגמאות הבולטות ביותר לכך היא העובדה שאם אתה מנעולן מורשה בבאר שבע או בכל עיר אחרת אתה צריך רישיון מנעולן תקף.

כיום מנעולן אשר רוצה לקבל עבודה צריך שיהיה לו רישיון עבודה ממשרד הממשלה המתאים.

אם אין למנעולן רישיון הרי שהוא נחשב לחאפר וספק אם כדאי לעבוד אתו ופעמים רבות עדיף לקרוא למנעולן עם רישיון שיבצע עבודה הרבה יותר איכותית והרבה יותר טובה מאשר מנעולן ללא רישיון.

 

איך אדע אם למנעולן יש רישיון?

עולה השאלה שאם אני מזמין מנעולן מורשה בבאר שבע איך אדע כי הוא מגיע עם רישיון? עקב החשיבות של הרישיון לעבודת המנעולן יש משמעות גם לשאלה איך נוודא כי אכן יש לו רישיון. אם כן אתם צריכים להבין כי זה לא בעיה לוודא כי למנעולן יש רישיון וכל שאתם צריכים לעשות זה לבקש מן המנעולן בעת שיחת הטלפון הראשונית אתו שישלח לכם את הרישיון שלו בהודעת טקסט. כך יהיה לכם צילום של הרישיון ותוכלו לדעת האם למנעולן יש רישיון אמיתי או לא. שיחה פשוטה כזאת היא פעוט ואין בעיה לעשות זאת עם מנעולנים רבים עד אשר תמצאו מנעולן עם רישיון.

 

מהירות תגובה – המפתח לעבודת מנעולן טובה

אין ספק שאם אנו פונים אל מנעולן מורשה בבאר שבע אנו חייבים להבטיח כי יש לו רישיון, אך שימו לב רישיון זה לא הדבר היחיד שאתם צריכים להבטיח שיש למנעולן ולצד זאת יש להבטיח דברים נוספים. בין היתר אחד הדברים החשובים ביותר אצל עבודת המנעולן זה העובדה כי הוא חייב להגיע למקום הנעילה במהירות הגדולה ביותר. הדבר האחרון שמי שננעל רוצה זה לחכות שעות על גבי שעות למנעולן ולכן כאשר מדברים על המנעולן בפעם הראשונה אתם חייבים לשים דגש על מהירות התגובה שלו לאירוע שלכם וכך אתם תהיו בסדר ולא תצטרכו לחכות זמן רב למנעולן.

 

האם לסכם את המחיר של העבודה עם המנעולן בטלפון?

אחד הדברים שאנו צריכים לתת עליהם את הדעת היא האם כאשר אנו מזמינים מנעולן מורשה בבאר שבע אנו צריכים לסכם עמו את המחיר של עבודתו? אם כן בשיחת הטלפון הראשונית אתם יכולים לברר פרטים עם המנעולן כמו מחיר לערך אך לא בטוח שהמנעולן יכול להגיד לכם את המחיר הסופי של העבודה וזאת מכיוון שהוא צריך לראות מה קרה ואז להחליט על המחיר, אך בכל מקרה שווה לבדוק את נושא המחיר ולעלות אותו בשיחה הראשונית.

 

מפתחת ומנעול

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אנשי מקצוע
איתור נזילות מקצועי
טיפול ברטיבות בתקרה

רטיבות בתקרה היא נושא כאוב שיש לאתר ולטפל בו באופן מיידי ברגע שמופיעים סימנים מקדימים. זאת על מנת שהרטיבות

איש מקצוע
חשמלאי או חשמלאי מוסמך?

מי שלוקח החלטות בחיפזון סופו שיפגע. כך לדוגמא בכביש אם אנחנו נוהגים מהר וללא חשיבה מהר מאוד נעשה תאונת

עיצוב הבית ראשית
איך לתכנן נכון את עיצוב הבית

תכנון חכם של עיצוב הבית משלב בתוכו שלושה נושאים עיקריים: נוחות, אסתטיקה ותקציב. מכאן והלאה אפשר להתייחס לנושאי משנה חשובים