קידום אתרי עורכי דין  מהם הכללים שחייב לבצע כדי להתקדם

קידום אתרי אינטרנט בכלל, ואתרים של עורכי דין כמו עורך דין נזקי גוף ומשפטנים בפרט, הוא אחד התחומים החמים המצויים בתהליך ההתפתחות המהיר ביותר בשנים האחרונות. נכון להיום, מעל מחצית מהעסקים הקטנים והרוב המכריע של העסקים הגדולים, מפעיל אתר אינטרנט ככלי לגיטימי לגיוס לקוחות חדשים והגדלת פוטנציאל הרווחיות של העסק. תחום קידום האתרים נמצא בהשתנות מהירה, שנובעת בין השאר מההתקדמות הטכנולוגית האדירה מצד אחד, ומההשתנות המהירה של מנועי החיפוש, שיש לה השפעה על סוג האתרים שיגיעו למקומות הראשונים. בשורות הבאות נביא מספר כללים לקידום אתרים בכלל, וכאלה שיסייעו לקידום אתרי עורכי דין בפרט.

איש קידום

אתר אינטרנט לעסק – מה חשוב שיהיה בו

השלב הראשון בתהליך קידום האתר, הוא בניית האתר של העסק המקודם. כשמדובר באתר של עורכי דין, חשוב שהוא ייראה מכובד, ויכיל מידע שימושי ואיכותי. ההמלצה הגורפת כאן היא שלפני שמתחילים לבנות אתר, כדאי להסתכל באתרים של המתחרים, ובעיקר באלו המגיעים למקומות הראשונים. המטרה היא לנסות ולהבין מה גרם למנועי החיפוש להציג דווקא את האתרים האלה בתחילה, ולנסות לחקות אותם. החיקוי לא אמור לכלול, חלילה, העתקת תכנים, אבל יש דברים אחרים שאפשר ללמוד וליישם.

אתר האינטרנט, ובמיוחד אתרי אינטרנט של עורכי דין, חייבים להכיל גם חומר רב, שיכול להעניק ערך מוסף משמעותי לגולשים. אתר שמספר הגולשים בו נמצא בעלייה, וגולש ממוצע שוהה בו זמן רב, נתפס על ידי מנועי החיפוש כאתר איכותי. אתר כזה יתקדם במהירות לראש עמודי החיפושים. תוכן איכותי הוא בעל חשיבות עליונה, ובמיוחד בתחום כמו עריכת דין. ככל שהתוכן באתר המקודם יוגש בצורה ברורה ומובנת יותר, כך יגדל מספר הגולשים באתר.

כללי אצבע של קידום אתרי עורכי דין

דע את המתחרים: חשוב לבדוק מיהם המתחרים הפוטנציאלים. לשם כך צריך לבדוק לכל הפחות את המתחרים שנמצאים בראש דפי התוצאות בביטויים הקשורים במקצוע עריכת הדין. חשוב להבין ולו באופן חלקי ואינטואיטיבי, מדוע דווקא האתרים האלה ולא אחרים הגיעו למקומות הראשונים. אתרים שממוקמים במקומות הנמוכים מהמקום העשרים, פשוט לא רלבנטיים.

בדיקת במילות מפתח: חשוב להבין באילו מילות מפתח כדאי לקדם את האתר. באופן טבעי, ביטויים ראשיים כמו "עורך דין", "עורך דין פלילי" הם ביטויים תחרותיים במיוחד. עם זאת, אפשר לקדם את האתר גם בביטויים משניים שיש בהם פחות חיפושים, אהל דווקא שם הסיכוי למצוא לקוח חדש הם גדולים יחסית.

עיצוב ידידותי לאתר: ככל שהאתר יהיה נגיש ונוח לקריאה, וככל שהקישורים הפנימיים באתר יהיו טובים יותר, כך גולשים שמגיעים לאתר ימשיכו לגלוש בו, עד למצב שבו הם ישאירו פרטים במטרה לקבל שירות מבעלי האתר.

כללי האצבע שהבאנו הם רק מקצת הכללים ואמות המידה לקיום איכותי של אתר. מקדמים מיומנים עשויים להצביע על מאות משתנים, שכל אחד מהם עשוי להשפיע על המיקום של האתר במנועי החיפוש.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
כסף ומחשב
עריכת דין
איך להתמודד עם ניסיון סחיטה

אתם לא כל כך בטוחים מה עליכם לעשות על מנת להבטיח שאתם מתמודדים בצורה יעילה עם ניסיון סחיטה שהגיע אליכם משום מקום? אין ספק שמדובר בתופעה שצוברת תאוצה בשנים האחרונות,

מטבעות ושטרות
עריכת דין
פרויקט להשקעה? תמ"א בתל אביב!

רבים מהישראלים מבינים כי את הכסף לא כדאי להניח בעובר ושב בבנק, אלא להשקיעו במקומות שיצרו לו רווחים הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך. בחיפוש אחר פרויקטים להשקעה, ישראלים בוחרים

מצלמות
עריכת דין
מצלמת אבטחה לבית עסק

מצלמת אבטחה מהווה את ההתראה הטובה ביותר, ולכן כל בית עסק מחויב לבצע רכישה של מצלמת אבטחה איכותית. במאמר זה נדבר על החידושים בתחום ומהם הסוגים השונים של מצלמות אבטחה.