קידום אתרים עם התחייבות לתוצאות – האמנם?

התחלתם דיאטה, והנה אתם רואים פרסומת עם הבטחה גדולה: " מאמן אישי להרזיה שיטה בטוחה  – ירידה של 10 קילוגרם בשבוע!".

אתם לא מומחים גדולים בירידות משקל, אבל זה נראה טוב מכדי להיות אמיתי. ובכן, ברוב מוחלט של הפעמים, זה אכן כך.

בכל תחום בעולם בו יש ביקוש רב, יהיו האנשים והארגונים שינסו לעקוץ אתכם ולהבטיח הבטחות סרק שאולי ייתנו לכם את התוצאה המובטחת בזמן הקצוב אך ייגרמו לנזק בלתי הפיך בטווח הארוך.

אז החלטתם שאתם רוצים לקדם את האתר שלכם ועכשיו אתם בקשר עם נציג מפולפל שמבטיח לכם הרים וגבעות בדוגמת "תוך שבוע האתר שלכם יהיה מקום ראשון בחיפוש בגוגל". נשמע מבטיח. האם ההבטחה הזו באמת מחזיקה מים? ונגיד והאתר אכן יהיה במקום הראשון, כמה זמן הוא יחזיק שם? שנים? חודשים? ימים? כנראה שעות ספורות. 

היה זה הפילוסוף בראדלי שו שאמר: רק שני דברים בטוחים בחיים: המיסים והמוות. שימו לב, מקום ראשון בגוגל לאורך זמן הוא לא אחד מהם. 

 

ולמה ישר נדלקת נורה אדומה כאשר חברה מתחייבת לתוצאות?

האלגוריתם של גוגל משתנה כל הזמן. והמתכנתים בגוגל הודיעו כבר לפני מספר שנים שהם מודעים לתופעה בה חברות לקידום אתרים מנסות "לעבוד" על האלגוריתם של גוגל ולהקפיץ את האתר מיד לעמוד הראשון.

בשנים האחרונות, גוגל לא רק שלא מושפעת מהניסיונות התחמניים להשתפר בדירוג שחברות קידום האתרים מסוג זה עושות אלא מענישה באופן יזום את אותם האתרים שמשתמשים בה. במקרים קלים בהורדת הדירוג ובמקרי קיצון אף בהסתרה מוחלטת של התוכן ולמעשה "צינזור" האתר שלכם. ואתם ממש לא רוצים שזה מה שיקרה. 

בגלל השינוי התמידי של האלגוריתם, אנשים שיבטיחו לכם שהם הבינו את השיטה,  אלא אם יש להם גישה למידע מאוד סודי ורגיש של אחד התאגידים הכי חזקים בעולם, כנראה לא באמת הבינו את השיטה.

וזאת בדיוק בגלל שהחיפושים בגוגל אינם יציבים. החברות אשר נשארות בטופ של החיפושים באופן קבוע הם כמעט תמיד רק החברות הענקיות לדוגמה אלי אקספרס ואמזון ולעסקים הקטנים נותר להילחם ולהמציא עצמם מחדש בכל פעם כדי להישאר רלוונטיים בתחום.

שימו לב להבטחות של חברות קידום האתרים

בנוסף, חשוב מאוד להבחין בהבטחות של אותה חברת קידום אתרים שאתה אתם שוקלים להתחיל תהליך, מה המשמעות של שיפור הדירוג, ואיך שיפור הדירוג עבור מילות מפתח מסוימות יכול לעזור לכם בצורה של הגברת התעבורה, יצירת לידים וכמובן רווחים כספיים. 

לדוגמה, נניח והאתר שלכם מקום ראשון בחיפוש בגוגל בביטוי שאנשים מחפשים רק 10 פעמים בחודש. זה מעט מאוד, ואם אנחנו מדברים על אחוזים גבוהים של יחס המרה, כלומר כמה אנשים רוכשים מאלה שחיפשו את הביטוי, המקסימום הריאלי שנוכל לשאוף אליו הוא 2 לקוחות בחודש שיגיעו מביטוי זה. זה לא שווה את ההשקעה. חשוב לשים לב למילות המפתח המקודמות ולפוטנציאל שלהן.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מכשיר לייזר
מוצרי טיפוח

הסרת שיער באביב

באמצעות הטכניקה החדשנית של הסרת שיער בלייזר, ניתן להסיר את השיער בכל עונות השנה – מבלי לחשוש לאפקטיביות של התוצאות. מדוע? להלן כל הפרטים. הסרת שיער בלייזר – חידושים משמעותיים

מאוהבים
מוצרים מהטבע

האם תחליף ויאגרה זו אופציה שכדאי לשקול?

כמה זמן עוד תוכל למשוך את המצב כפי שהוא? וכמה עוד תוכל לעשות הכול כדי להתחמק ממפגשים מיניים עם האישה שאתה אוהב? כולנו יודעים לומר שעם השנים מין נראה לנו

רכב מובחר
רכב

ארבע הגרמניות הטובות בשוק

אין כל ספק כי גרמניה מהווה מעצמה של ממש בכל הקשור לרכבים, וזאת לאור פיתוחים טכנולוגים יוצאי דופן אשר מאפשרים חווית נהיגה יוצאת מגדר הרגיל, במקסימום של בטיחות. להלן כל