קידום אתרים למותגים גדולים

בעוד העקרונות המרכזיים של קידום אתרים SEO עובדים נהדר גם לעסקים של אדם אחד וגם לעסקים גלובליים עדיין ישנם דגשים חשובים אשר חברות גדולות צריכות לשים בהם דגש. 

טקטיקות ואסטרטגיות שונות צריכות להינקט בהתאם לגודל החברה וכן בעבור המטרות השונות של כל אחד מהלקוחות. 

משחר ההיסטוריה, למעשה רוב החברות הגדולות לא כל כך השקיעו ב-SEO אלא דווקא בשיווק "המסורתי" יותר, כלומר בפרסומות בטלוויזיה ובשלטי חוצות, בניית מותג דרך פרסומות ברשתות החברתיות וביוטיוב וכמובן שיווק מסיבי. 

כך, כל עוד השם שלהם קפץ בגוגל כאשר חיפשו את שם המותג שלהם – כל הבכירים בחברה היו שמחים והמשיכו הלאה. 

אך כעת, עם ההתחזקות המשמעותית של החיפוש בגוגל והיכולת של חברות קטנות ובינוניות להגיע לעמוד הראשון לעיתים אפילו על חשבון הענקיות בתחום  – החברות הגדולות הבינו שיש כאן קרב שהן מפסידות בו לקוחות. 

 

איך ניגשים לקידום אתרים של חברות גדולות:

 

  1. מיקוד של מילות המפתח הרלוונטיות

אחד מהקשיים הכי ניכרים לעין כשניגשים לקדם תאגיד גדול הוא מה הם בעצם ביטויי המפתח שלו. אילו ביטויי מפתח עלינו למקד כדי לקדם את האתר, וזאת פשוט מפני שיש כל כך הרבה תחומים בהם החברה עובדת. 

אז אוקיי, כמעט תמיד אם נחפש את שם החברה נמצא אותה, אבל עלינו להגיע אליה גם בדרך אורגנית רגילה – "לא לרמות". 

ניקח את חברת "תנובה" לדוגמא. תאגיד כה גדול שחולש על כל כך הרבה סוגי מוצרים יומיומיים שקשה לדעת במה להתמקד. הרי גם בביצים, גם במוצרי החלב וגם בבשרים ועוד ועוד התאגיד שולט ולכן יש למקד כל מוצר בנפרד. 

אם כך , מדובר בעבודה קשה ובתחרות עיקשת –  כי להיות בעמוד הראשון של גוגל עם הביטוי חיפוש "בשר טעים" מביא איתו הבטחה גדולה אבל יחד עם זאת תחרות עזה. 

בנוסף, לתאגיד מסדר גודל כזה תמיד כדאי להופיע על כל חיפוש גם אם הוא לא הכי רלוונטי וזאת מפני שאחת הדרכים לבנות מותג "ולצרוב" אותו בראש של הלקוחות הוא לתת להם להיחשף אל השם של המותג שוב ושוב. 

כך, על התאגיד לקדם למעשה כמות אדירה של ביטויים – הרבה יותר ממה שבעל עסק קטן ובינוני יתמקד בו.

 

  1. לא להתרגש כשביקורות רעות הן מה שצף

בעיה נוספת במקרים רבות שצצה היא שכאשר מחפשים שם של חברה או תאגיד אחד הדברים הראשונים שמופיעים בתוצאות החיפוש הנם פיסות חדשות או ביקורות אודות החברה המוכרת הזו. 

לדוגמא, חיפוש בגוגל אחר מקדונלדס יביא מצד אחד את האתר הרשמי של מקדונלדס ואת הערך של האתר בויקיפדיה אבל מיד לאחריו גם מחקרים וכתבות אודות השמנוניות וחוסר הבריאות של המוצרים שלהם – פרסום שלילי שצף גבוה בחיפוש.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
נקי מאוד
טיפים והמלצות

ניקוי דשא סינטטי

מאז המצאת הדשא הסינטטי, הולך השימוש בו ומתרחב למקומות שעד לא מכבר נהגו לתחזק דשא אמיתי, עם כל ההשקעה הכרוכה בו והטיפולים המורכבים שהוא דורש מעת לעת. נכון להיום, ניתן

אישה בחרדה
בריאות

טיפול בחרדת נטישה: המדריך המלא

חרדת נטישה יכולה להתבטא הן אצל ילדים והן מבוגרים, והיא ניתנת לטיפול. באמצעות המדריך הבא נסביר אודות חרדת נטישה ומהיכן היא נובעת, כמו גם נספק לכם מידע אודות טיפול CBT

ציון הלקוח
לעסק שלכם

שיפור חווית לקוחות – הדרך לעסק משגשג

 "הלקוח תמיד צודק". זה אולי מוטו שחוק שנאמר כבר כמעט בכל הזדמנות, אבל הוא בכל זאת נכון. כדי לתת ללקוחות את ההרגשה שהם תמיד הכי חשובים בעסק, חייבים לדאוג להרגשה

כסף ומחשב
עריכת דין

איך להתמודד עם ניסיון סחיטה

אתם לא כל כך בטוחים מה עליכם לעשות על מנת להבטיח שאתם מתמודדים בצורה יעילה עם ניסיון סחיטה שהגיע אליכם משום מקום? אין ספק שמדובר בתופעה שצוברת תאוצה בשנים האחרונות,