נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מתנה למפקד – כך תבחרו את ההוקרה האידיאלית

חמישה מתנות

היינו באחריותו במשך תקופה ארוכה, הוא הוציא אותנו הביתה, השאיר שבתות ואפילו לפעמים היה חבר.

למפקד יש חלק חשוב בשירותנו הצבאי וכמו שאנחנו שמחים מהשחרור תאמינו לנו שגם הוא מאושר באותה המידה ואפילו יותר.

לכן הנה המדריך השלם למציאת ההוקרה האידיאלית בשביל המפקד.

בתור חייל אחד הימים המאושרים ביותר שהיו לי בשירותי הצבאי היו היום שבו המפקדים שלי או החברים הקרובים שלי סוף סוף סיימו את שירותם הצבאי, החיוך שלהם לצד המתנה שאנחנו היינו בוחרים להביא להם הפכו את השחרור שלהם לדבר הרבה יותר מתוק. כל מתנה שהיינו בוחרים הייתה לה מטרה אחת והיא לתת את ההוקרה האידיאלית ולשם כך תמיד היינו נתקלים בקושי מסוים ואפילו ריבים בין מוקירי המתנה.

 

חשוב שהמתנה תתאים לאופי של המפקד

את המתנה חשוב לרכוש בצורה שתהיה באמת אהובה ונוחה למתאימה למפקד. אם עכשיו מדובר בבן אדם שלא אוהב ולא שותה אלכוהול לקנות לו בקבוק וויסקי יקר הרי סתם יבאס אותו ויהווה בזבוז של וויסקי טוב. לכן חשוב לזכור לקלוע לטעם של הבן אדם, לבחון תחביבים ודברים שהוא אוהב לבצע וללכת עם זה, כי אחרת הוא יתבאס, אתם תתבאסו וסה"כ האווירה מכיפית וחיובית עלולה להפוך לשלילית.

 

תקציב ראוי ונכון

לסכום הכסף שתשקיעו במתנה יש חשיבות עליונה בעניין הבחירה במתנה. מצד אחד אם אתם שני אנשים המשקיעים את הכסף במתנה, להשקיע 1000 שקל זה די מוגזם ועלול לגרום למפקד די לאי נוחות וחבל… אנחנו ממליצים להתאים את התקציב לכמות האנשים שמשתתפים וכן שהדבר לא יהיה יקר מידי בכל זאת, הוא עדיין המפקד שלכם אתם עדיין חיילים והמשכורת שלכם בצער רב עדיין לא בשמיים.

 

מתנות מומלצות

המנתה אולי הכי שכיחה למפקדים הינה מגן הוקרה. למגן ההוקרה יש מראה מיוחד ולצד ההקדשה האישית היא מסמלת עבור המקבל את התקופה הארוכה שהוא עבר וכן יזכיר לו את הימים הטובים בצוות. המגן תמיד יאיר להם את היום כשהם יגיעו הביתה וזכרו בחוויות ולכן מדובר באחד מההוקרה האידיאליות ביותר למפקד.

מתנה שכיחה נוספת הנה סרטון, סוג של קליפ אישי שמציג תמונות ודברים שקרו בעת השירות שלכם לצידו ששיתנו לו תחושה ממש טובה ומדובר בהוקרה אידיאלית ביותר בתחום. צריך לזכור שמדובר בעבודה קשה כדי לייצר סרטון כזה וזה יגרום למפקד לתחושה של הערכה רבה וכן לחיוך גדול עקב כך.

לסיכום אנחנו מזמינים אתכם להיכנס אלינו לכתובת milmanltd.co.il ולבחור את ההוקרה האידיאלית ביותר למפקד שלכם. שפע רב לצד היעוץ שלנו יספקו לכם את חווית הקניה הטובה ביותר למען המפקדים שלכם, מתנות שהם יעריכו, ייהנו ואפילו יצאו מרוצים מהם.

 

שי קטן

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא מתנות