נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מטבח כפרי: לאנשים שאוהבים איכות חיים

סלון כפרי

תמיד חלמתם על מטבח מעוצב וחמים? באמצעות מטבח כפרי תוכלו להעניק לעצמכם ולבני הבית את המטבח היפה והמעוצב ביותר, בעלות משתלמת. כיצד? להלן כל הפרטים.

מטבח כפרי – טרנד עיצובי אשר שולט בכל רחבי העולם, וגם בישראל

מטבח כפרי מהווה ללא ספק את חלומם הרטוב של אנשים רבים, זאת לאור העובדה כי מדובר בסגנון אשר משלב חמימות ואינטימיות ביחד עם צבעים בהירים וטבעיים. לכן, ניתן לראות בלא מעט בתים בישראל כמו גם בעולם מטבחים אשר מעוצבים בסגנון הזה, אולם חשוב לזכור כי כיום ניתן לבצע התאמה אישית של הטבעיים, הטקסטורות כמו גם אביזרי נוי בכדי להעניק למטבח הכפרי נופך אישי, אשר משלב את הטעם האישי אך גם נגיעות בולטות של הסגנון הכפרי אשר מאופיין בקווים נקיים, שימוש בחומרי גלם טבעיים כמו גם אביזרים שונים אשר מקנים למטבח עצמו מראה מבריק, קלאסי ועל זמני.

בית מעץ

עיצוב מטבח כפרי – דגשים חשובים

על מנת שתוכלו  לעצב בבית שלכם מטבח כפרי ולקבל איכות חיים יוצאת מגדר הרגיל, חשוב לעבוד עם חברה מקצועית אשר תדע להעניק לכם שירות של עיצוב כמו גם התקנה של המטבח בבית, בעלות אשר מתאימה לתקציב כמו גם לטעם האישי. יחד עם זאת, חשוב לשים מאוד לב גם לאלמנטים פרקטיים, וזאת משום שהמטבח הכפרי מאופיין בהרבה מאוד מקומות אחסון, כמו גם ארונות. כיום, החברה המובילה בתחום של עיצוב מטבחים בסגנון כפרי היא חברת טאצ'ווד, אשר מאפשרת לכם לעצב את מטבח החלומות ולקבל ליווי לכל אורך הדרך.

רכישה של מטבח כפרי – באמצעות חברת טאצ'ווד

חברת טאצ'וורד נחשבת לחברה המובילה כיום בתחום של מטבח כפרי, והיא מספקת לקהל הלקוחות תהליך עבודה אשר כולל תכנון אדריכלי של חלל המטבח, תוך התחשבות מדויקת בגודל החלל והתאמה של המטבח הכפרי לצרכים האישים, וזאת על מנת להעניק נוחות אך גם פרקטיות באחד החללים החשובים ביותר בכל בית. בשלב השני, תתבצע בחירה של חומרי גלם אשר הם הטובים ביותר בענף ולאחר מכן יתבצע ייצור של המטבח אצל נגר מומחה, תוך ביצוע של בקרת איכות מחמירה ובשיטה עבודה מסורתית וידנית. בשלב האחרון, תתבצע התקנה של המטבח החדש ע"י צוות המומחים של טאצ'ווד אשר מורכב מטובי אנשי המקצוע בענף, אשר יבטיחו כי המטבח אשר יותקן אצלכם בבית יהיה ברמת הגימור המושלמת ובסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף, כך שרכישה של מטבח כפרי באמצעות חברת טאצ'ווד תהווה בעבורכם הזדמנות להגשים חלום ולעצב מטבח כפרי המותאם בדיוק לצרכים ולטעם האישי, בעלות אשר מתאימה לכל כיס. למידע נוסף, ניתן להיכנס לאתר הרשמי של החברה בכתובת https://www.touchwood.co.il, להשאיר פרטים ונציג מטעם החברה ישוב אליכם בהקדם האפשרי לקבלת מידע ראשוני לגבי מטבח כפרי.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אנשי מקצוע
איתור נזילות מקצועי
טיפול ברטיבות בתקרה

רטיבות בתקרה היא נושא כאוב שיש לאתר ולטפל בו באופן מיידי ברגע שמופיעים סימנים מקדימים. זאת על מנת שהרטיבות

איש מקצוע
חשמלאי או חשמלאי מוסמך?

מי שלוקח החלטות בחיפזון סופו שיפגע. כך לדוגמא בכביש אם אנחנו נוהגים מהר וללא חשיבה מהר מאוד נעשה תאונת

עיצוב הבית ראשית
איך לתכנן נכון את עיצוב הבית

תכנון חכם של עיצוב הבית משלב בתוכו שלושה נושאים עיקריים: נוחות, אסתטיקה ותקציב. מכאן והלאה אפשר להתייחס לנושאי משנה חשובים