כיצד להיות קסם לילדים

חד הדברים ששבו את ליבם של ילדים ומבוגרים כאחד מאז ומעולם, היה הקסם על כל צורותיו השונות. אין אדם שלא חלם אי פעם במהלך חייו, במצבים טובים וגם במצבים פחות טובים, להיות קוסם ולהעלים דברים, או לשנות אותם כדרך קסם.  ואולם יש אנשים, ההולכים עם החלום שלהם עד הסוף והופכים בסיכומו של עניין לקוסמים, כלומר אנשים המבצעים קסמים, מעלימים או מגלים דברים או גורמים לאנשים לחשוב ולראות דברים שלא היו ולא נבראו. מהי ההגדרה של קוסם? כיצד אפשר להפוך לקוסם ילדים, ובמה זה כרוך? בשורות הבאות נעסוק בנושא הזה, שכל כולו קסם אחד גדול.

לומד מקצוע

קוסם – מה זה בעצם

ההגדרה הקלאסית של קוסם, היא שהקוסם הוא אדם העוסק בקסמים, ומבצע דברים שהם כביכול על טבעיים, ובלתי ניתנים לביצוע. זאת, תוך הסתייעות באלמנטים משלימים, הנסתרים מהקהל ומאפשרים לבצע את הדברים שהם כביכול פלאיים. גם בעידן המודרני, שבו הן הילדים ובני הנוער והן המבוגרים שבחבורה הם נעדרי אשליות, מכווני טכנולוגיה ומודעים עד כאב לאפשרויות הקיימות לייצר אשליה במהירות וביעילות, עדין יש רבים הממשיכים לראות בקסם סוג של אשליה, סוג של מפלט תמים מכל רצף האירועים השוטף כל אחד מאיתנו בכל רגע. גם בעידן הטכנולוגי נעדר האשליות, עדיין תופס הקסם מקום של כבוד בתודעה הקולקטיבית והאנשים לא מאסו בו. אבל כיצד להיות קסם לילדים? מה נדרש לשם כך? כדאי להמשיך ולקרוא כדי לדעת

כיצד להיות קסם ילדים

על מנת שניתן יהיה להיות קסם לילדים, יש צורך שיתקיימו כמה וכמה תנאים: בראש וראשונה, על מי שמעוניין בכך להיות בעל גישה לילדים, הבנה של המנטאליות שלהם ויכולת יוצאת דופן ליצור איתם קשר. בלי שתתקיימנה שלושת התכונות הללו, אין כלל אפשרות להתחיל את התהליך. ואולם בנוסף לתכונות שכבר הזכרנו, מי שאכן מעוניין לעסוק בתחום, חייב להיות אדם שאוהב אשליות, אוהב התעסקות בדברים בלתי שגרתיים ובנוסף לכל אלה חייבת להיות אצלו תכונה אחת משמעותית – התמדה, והיכולת לחזור על תרגיל או להטוט כל שהוא פעם אחר פעם אחר פעם, עד שהוא מביא את הביצוע שלו לכדי שלמות, כזאת שבכל מצב הוא יוכל לבצע אותו בעיניים עצומות.

עוד תכונה חשובה לקסם בכלל, וקוסם ילדים בפרט, היא היכולת לאלתר, ולא להילחץ אם התעלול המתוכנן לא הצליח. ילדים הם עם שמידת הסלחנות שלו נמוכה יחסית, ומצד שני סף הגירוי שלהם גבוה. לכן, על טריק שלא הצליח, לא צריך להילחץ. אבל אם נלחצים, זה מרשם בדוק לאי הצלחה. ואחרי שדיברנו על כל אלה, חשוב לעבור גם קורס ייעודי, שבו ילמד הקוסם לעתיד את כל הטריקים, וישכלל אותם עד שיביא אותם לכדי שלמות.

אם יש ברצונך לדעת ולהבין כיצד להיות קסם ילדים – זה המקום בשבילך. כדאי ליצור קשר כבר כעת (באמת, לא בטלפתיה), ולעשות צעד חשוב בדרך למסע מקצועי מהנה ומספק.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
בניין
שיפוצים לבית

התקנת פרגולה בית בעזרת כלי עבודה מקצועיים

פרגולה בבית מאפשרת לקבל פתרון הצללה אקולוגי אך גם מעוצב, אולם חשוב להתקין אותו רק באמצעות כלים מקצועיים. מדוע? להלן כל הפרטים. פתרונות הצללה מתקדמים בדמות פרגולות פרגולה היא פתרון

מפקח
שיפוצים לבית

תהליך בניית בית פרטי עם פיקוח צמוד

תהליך של בנייה הוא תהליך מורכב וארוך יחסית, אולם בלקיחה של מפקח בנייה תוכלו להיות בטוחים כי התהליך יסתיים על הצד הטוב ביותר, ובזמן. בניית בית פרטי – מה חשוב

מחקר גוף האדם
זוגיות וטיפים

כמה פעמיים בשבוע מומלץ לשכב?

ע"פ סקסולוגים, ההמלצה הגורפת לקיום יחסי מין בשבוע עומדת על שלוש פעמיים לפחות. יחד עם זאת, גברים רבים אינם מסוגלים לכך – אולם יש לנו את הפתרון. מהו?  להלן הפרטים.