נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

היתרונות של רהיטי עץ סנדוויץ' לעומת עץ מלא

ארון דיקט סנדוויץ'

כאשר אנו מתכננים לרכוש רהיט חדש, אחת הגורמים שאנו לקוחים בחשבון הוא סוג החומר ממנו הרהיט עשוי. לרוב הרהיטים עשויים עץ, אך גם כאן ישנה בחירה האם אנו מעוניינים ברהיט מעץ מלא, מעץ סנדוויץ' או שבבים וכדומה. ללא ספק החומרים המובילים הינם עץ מלא ועץ סנדוויץ' ולשניהם יש יתרונות וחסרונות. במאמר זה ריכזנו בפניכם את היתרונות של רהיטי עץ סנדוויץ' לעומת עץ מלא.

 

מהו עץ מלא?

עץ מלא זהו בעצם גזע עץ שנחתך לבולי עץ, מאחר והוא לא עובד, הוא נחשב לעץ מלא כי אנו מקבלים בעצם קרש או בול עץ של עבר עיבוד כלשהו. במקרים רבים אנשים אוהבים להשתמש בעץ מלא לדלתות של רהיטים כי המראה של עץ מלא הוא יוקרתי, אך כך גם חוסכים כסף מאחר והשימוש בעץ מלא לכל הרהיט הוא יקר מאוד.

 

מהו עץ סנדוויץ'?

עץ סנדוויץ' הוא בעצם לוח עץ המורכב מכה שכבות עץ הצמודות זו לזו. יש לו בעצם צורה של דיקט והוא מורכב משכבות של לוחות עץ תעשייתיים המופרדים על ידי גיליונות נייר. זהו בעצם עץ מהונדס המיוצר על ידי הצמדת יריעות עץ דקות ליצירת פאנל.

מסגרת מיטת דיקט סנדוויץ

מהם היתרונות של עץ סנדוויץ'?

לרהיטים מעץ סנדוויץ' ישנם מספר יתרונות. להלן היתרונות העיקריים מבניהם:

 

עמידות ואיכות

עקב היות העץ מהונדס משכבות של שונות של עצים, עץ סנדוויץ' הינו עמיד יותר ועל כן איכותי יותר. ראשית, הוא עמיד יותר בפני רטיבות מאשר סוגי דיקט אחרים. שנית, עץ סנדוויץ' מיוצר על ידי הדבקות השכבות ושיטת ההדבקה יותר פלטת עץ חזקה יותר שאינה נסדקת או מתכווצת. מכאן שאולי המראה של עץ סנדוויץ' אינו יוקרתי כמו של עץ מלא אבל הוא עמיד ממנו ברבה מקרים.

 

קלות העבודה

עץ סנדוויץ' ניתן לחתוך בקלות עם מסור, וזה אומר שאין צורך בכלים מיוחדים על מנת לעבוד עימו. דבר זה אומר גם זול יותר. ללא ספק ההיבט הכלכלי משמעותי כאן כי קל לעבוד עם החומר, והוא גם עמיד יותר.

 

שימוש מגוון

עקב היותו עמיד מאוד וחזק מאוד, עץ הסנדוויץ' יכול לשמש למגוון מבנים ולא רק לרהיטים. בין היתר ניתן לבנות עם חומר זה גם סירות ובתים. כך שללא ספק, חומר שחזק מספיק לבניית בתים הוא איכותי ועמיד במיוחד בשביל רהיטים.

לסיכום, ללא ספק, ניתן לראות כי רהיטים מעץ סנדוויץ' עולים על עץ מלא, מאחר והמחיר זול יותר אך החומר עמיד הרבה יותר. אם תרצו להתעניין ברהיטים מעץ סנדוויץ' תוכלו לפנות לחברת אוליווד, המתמחה בייצור רהיטי עץ איכותיים בארץ כבר מעל שלושים שנים. באתר של חברת אוליווד תוכלו להתרשם ממגוון של רהיטים מעץ סנדוויץ' איכותיים בעיצוב אישי.

דיקט סנדוויץ למטבח

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא רהיטים