נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

טיפים לבחירת מתנה לשבועות לעובדים

שי לחג

חג השבועות מתקרב בצעדי ענק וזה בדיוק הזמן לבצע הזמנה של מתנה לעובדים. במדריך הבא נציג טיפים מנצחים לצורך בחירה של מתנה משתלמת ואפקטיבית בעבור העובדים הנאמנים, רגע לפני בואו של חג השבועות.

 

מה חשוב לדעת לקראת רכישה של מתנות לעובדים?

חג שבועות נחשב לאחד החגים האהובים ביותר על הישראלים, ולא בכדי. ביחס לחגים אחרים מדובר בחג קליל יותר אשר מאגד את בני המשפחה והחברים, והוא כבר מזמן איננו שייך רק לקיבוצים. כמעסיקים אתם בוודאי יודעים כי חלק בלתי נפרד מהגברת הנאמנות של העובדים והוקרת תודה על פועלם נעשה באמצעות מתנות ובמעמד של הרמת כוסית חגיגית רגע לפני החג, ולכן החלטנו לאגד בעבורכם את מיטב הטיפים לצורך בחירה מנצחת של מתנה לשבועות לעובדים מרשימה אך גם פרקטית. מוכנים? בואו נתחיל.

 

סקר לצורך בחירת המתנה המושלמת

יש הבדל משמעותי בין הרצון של העובד לבין מה שהוא צריך בפועל. לא מעט פעמיים מעסיקים מחליטים להעניק מתנות חסרות תועלת אשר לא מעניקות שום דבר לעובד, מלבד רושם. על מנת שתוכלו לדייק את המתנה שלכם מומלץ לערוך סקר קצר ולהציג בפני העובדים מספר אופציות של מתנות. בכך, תוכלו להבין מהם הצרכים הנדרשים של העובדים ובכך לבצע תיאום ציפיות רגע לפני הרכישה.

 

רכישה דרך חברה מקצועית אשר מתמחה במיתוג של מתנות לעובדים

חלק חשוב מתהליך הרכישה מבוסס על יצירת קשר עם חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום של מיתוג מתנות. באמצעות מיתוג אישי תוכלו להעניק לעובדים מתנה בלתי נשכחת, בעלות כספית נוחה – וזאת בתנאי כי אתם רוכשים מתנות בצורה מרוכזת. מסקר אשר נערך לאחרונה עולה כי המתנות המבוקשות והפרקטיות ביותר בעבור העובדים הם: סירים, מחבתות, כלי הגשה ויין.

 

הגדרת מסגרת תקציב

בהתאם לסעיף הקודם, חשבו היטב על התקציב אותו תרצו להקדיש לטובת הרכישה. באמצעות רכישה מרוכזת ניתן להוזיל את העלות בעשרות אחוזים, ולכן עדיף לבצע את הרכישה במקום אחד ולא דרך מספר ספקים. מעסיקים רבים חושבים כי מתנות לשבועות הן מתנות יקרות למדי, אולם גם בתקציב נמוך ניתן בהחלט לרכוש מתנה מרשימה ואיכותית כמו לדוגמא סט מעוצב לשתייה קלה.

 

מתלבטים לגבי המתנה המושלמת לחג? הכירו את גיל גיפט

באתר של חברת גיל גיפט תוכלו לבצע רכישה של מתנות מקוריות לשבועות, כל זאת במסגרת הצעת מחיר נוחה ומשתלמת. בקולקציה של החברה לקראת שבועות ניתן למצוא כלי הגשה, תבניות, סט אפייה ועוד וכן מתנות מקוריות נוספות. ברבות השנים סיפקה החברה למאות ארגונים ועסקים מתנות לחגים, ולכן אנו מזמינים אתכם להצטרף גם אתם ולספק לעובדים שלכם מתנה מקסימה ומיוחדת במינה. לביצוע רכישה וקבלת פרטים נוספים אודות רכישה של מתנות, היכנסו לאתר הרשמי בכתובת  https://gift.pirsumgil.co.il.

מתנות בגדלים שונים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא לעסק
מצלמות
מצלמת אבטחה לבית עסק

מצלמת אבטחה מהווה את ההתראה הטובה ביותר, ולכן כל בית עסק מחויב לבצע רכישה של מצלמת אבטחה איכותית. במאמר