היפ הופ

היפ הופ הוא ריקוד אשר משלב הרבה מאוד הנאה ותנועה, ולכן הוא מהווה הזדמנות מצוינת להעניק לילדים שלכם ערך מוסף ספורטיבי אך גם מוזיקלי. כל הפרטים לגבי חוג היפ הופ לילדים – במאמר הבא.

חוג היפ הופ לילדים – הנאה צרופה

זה לא סוד כי ההיפ הופ בישראל חזר במלוא עוזו בשנים האחרונות, זאת לאור השפעות של הרשתות החברתיות כמו גם אמנים בסדרי גודל עצום אשר החזירו את הז'אנר לעוצמתו כפי שהייתה עוד בשנות ה 90'. אם למעשה התרגלנו לכך שהז'אנר טיפה נעלם, כיום הוא חזר בתצורה שונה וזאת לאור העובדה כי ישנם לא מעט אמנים מישראל כמו גם מהעולם אשר כובשים את המצעדים עם שירי הופ הופ מקפיצים שגם ילדים וגם הורים אוהבים. לכן, ניתן לראות כיצד הביקוש לחוג היפ הופ לילדים קפץ בצורה משמעותית בעשרות אחוזים, וזאת בשל העובדה כי לימודי היפ הופ לא משלבים רק את הריקוד עצמו אלא גם הרבה מאוד תנועתית ושמחה, ועל כן מדובר בריקוד אשר יכול להתאים לכל גיל, ובייחוד בעבור ילדים אשר מחפשים מקום בו הם יוכלו לבטא את עצמם.

קורס ריקוד

ההרשמה לחוג היפ נפתחת – מהרו להירשם

לאור העובדה כי חוגי היפ הופ נחשבים למבוקשים מאוד בעבור ילדים, ניתן לראות כיצד בשנים האחרונות נפתחו לא מעט מרכזים אשר מאפשרים ללמוד היפ הופ במתכונת של כיתה או באופן אישי, כאשר כיום המרכז המוביל לתחום הוא קאסה – בית לאומניות אשר זה למעלה מעשור מתמחה בהענקת שיעורי היפ הופ במגוון רמות. בקאסה מועסקים מדריכים ומדריכות אשר הם בעלי ניסיון בתחום ההיפ הופ ורקדנים מקצועיים בעצמם אשר מעבירים את המידע אותו רכשו אל הילדים, כאשר החוג עצמו ע"פ נציגי קאסה הבית לאומניות הבמה מתאים לכל הרמות, גם בעבור ילדים אשר מעולם לא רקדו בעבר. למעשה, באמצעות חוג ההיפ הופ תוכלו להיות בראש שקט כי הילד שלכם מקבל הפעלה אינטראקטיבית ומהנה למדי אשר משלבת מוזיקה נהדרת ביחד עם תנועות ריקוד קצביות כמו גם הגדלה של טווח התנועה ושימוש באלמנטים מתחום הריקוד כמו גם ספורט, כאשר ילדים רבים מדווחים כי הם מרגישים תחושה של התרוממות רוח כתוצאה מהריקוד.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים אודות חוג היפ? צרו קשר עוד היום

אם ברצונכם לקבל פרטים נוספים אודות חוג היפ הופ לילדים אשר מתקיים בשתי רמות – מתחילים ומתקדמים, כמו גם להתרשם מצוות המדריכים המנוסה של קאסה בית לאומניות הבמה אנו מזמינים אתכם לפנות עוד היום באמצעות התקשרות למספר 072-3954399 או באמצעות האתר הרשמי בכתובת https://casa-arts.co.il, כך שגם אתם תוכלו לרשום את ילדכם לחוג איכותי אשר יניב לא מעט שמחה והנאה, כל זאת בזכות קאסה בית לאומניות – המרכז המוביל בישראל ללימודי היפ הופ.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram