ביטוח בניין משותף – המדריך המלא

ביטוח דירה הינו אחד הביטוחים הנפוצים ביותר והנמכרים ביותר בשוק הביטוחים. מעבר לביטוח הדירה האישית שלכם, חשוב מאוד לדאוג לכסות הוצאות או פגיעות עתידיות שעשויות להתקיים בבניין שבו אתם גרים- וכך לחסוך הוצאות רבות. כיצד? לפניכם המדריך המלא.

כיצד נוכל לבטח את הבניין המשותף?

מי מאיתנו היה רוצה לשלם מאות או אלפי שקלים על מפגעים בשטח הבניין המשותף? סביר להניח שאף אחד מאיתנו. כפי שאנו נמנעים מתשלום מיותר על נזקים שעשויים לקרות בדירה האישית שלנו, עלינו גם להגן על עצמנו בהוצאות משותפות של הבניין. כיום, תוכלו לבטח את הבניין המשותף שלכם ולדאוג לכיסוי כספי משמעותי במקרים שבהם אתם יכולים לשלם מאות ואף אלפי שקלים שלא כצורך. דוגמאות להוצאות משותפות של הבניין המשותף שלנו תוכלו למצוא בשפע- החל מצנרת תקולה, פיצוץ בלון גז, אירועי טבע שהביאו לנזק כלשהו במבנה המשותף וכו'.

על מנת שתוכלו להימנע מהוצאות מיותרות שעשויות להסתכם במאות ואלפי שקלים, תוכלו לדאוג לביטוח שיכסה עבורכם חלק גדול מן ההוצאות- ביטוח בנין משותף. מהי פוליסת הבניין המשותף, למי היא מתאימה ומה היא מעניקה לנו- על כל אלה נרחיב כעת.

כסף מכונית ובית

ביטוח בניין משותף

פוליסת ביטוח בניין מיועדת לועדי בתים או לנציגות בתים משותפים המשמשים כנציגי הדיירים. מטרת הפוליסה הוא לבטח חלקים שונים בשטח הבית המשותף המשמשים את הדיירים למגורים: חדרי מדרגות, מעליות, שערי כניסה לחנייה או למבנה, מחסנים שונים וכל שטח שמוגדר כשטח משותף בלכת רישום המקרקעין (טאבו).

כאשר תחליטו לבצע את ביטוח הבניין המשותף, אתם תוכלו לכסות את עצמכם מפני מפגעים שונים כמו סיכוני אש, דליפת גז ועוד מגוון מקרים שציינו קודם לכן. חשוב לציין שתהיו גם מבוטחים בתחום כספי הועד- כך במקרה של איבוד או בעיה כלשהי עם כספי הועד, תוכלו להיות רגועים שאתם מבוטחים והכסף מכוסה על ידי חברת הביטוח.

הפוליסה תעניק לכם: ביטוח החלקים המשותפים של הבניין המשותף (חניונים, מבני עזר, מקלטים, חדרי מדרגות, שערים, גגות, גדרות, לוחות חשמל, דלתות כניסה, שמשות ומראות הנמצאות בחלקים המשותפים, מעליות, מתקני הסקה ועוד(, ביטוח החלקים המשותפים של התכולה, ביטוח חבות מעסיקים לעובדי הגינון והניקיון, ביטוח אחראיות ועד הבית לנזקי גוף ורכוש כלפי צד ג'.

אם אתם מעוניינים להגן על הבניין המשותף שלכם ולאפשר כיסוי משמעותי למגוון נזקים ומפגעים שעשויים להתרחש בכל רגע, ולמעשה כך לחסוך מאות ולעיתים גם אלפי שקלים, פנו אל חברת ביטוח וועדים בהקדם האפשרי! תוכלו לפנות לחברה דרך אתר האינטרנט או ליצור איתם קשר בצורה טלפונית. הצטרפו עוד היום למאות הלקוחות המרוצים והתחילו להגן על הנכסים המשותפים בשטח הבניין שלכם. אז קדימה , למה אתם מחכים?

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
לבחור כשר ראשית
בנוסף באתר

Why choose a kosher hotel

You might be wondering why you need to choose a kosher hotel in Prague over other regular hotels as a Jew. Well, is you are faced with the choice of

עיצוב השולחן
טיפים והמלצות

אולמות מומלצים לחתונות

רובנו מחכים ליום החתונה שלנו שנים רבות, מדמיינים את האירוע לפרטי פרטים. ובואו נודה באמת, בשנת 2019 לא מדובר רק בפנטזיה נשית בלבד, גם החתן הוא חלק מההחלטות ומהחלומות על

סלון כפרי
שיפוצים לבית

מטבח כפרי: לאנשים שאוהבים איכות חיים

תמיד חלמתם על מטבח מעוצב וחמים? באמצעות מטבח כפרי תוכלו להעניק לעצמכם ולבני הבית את המטבח היפה והמעוצב ביותר, בעלות משתלמת. כיצד? להלן כל הפרטים. מטבח כפרי – טרנד עיצובי

מהלך הטיפול
בריאות

אנדוקרינולוגיה

אנדוקרינולוגיה הוא תחום מחקר ביולוגי שמתמקד בהורמונים שונים בגוף האדם. כמו כן, הוא בודק את תפקוד הבלוטות השונות בגוף האדם. תחום האנדוקרינולוגיה בשביל להבין במה עוסק התחום, עלינו להבין מה