נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

אילו חלקים ניתן להחליף בטלפון

טלפון

מכשיר הטלפון שלכם התקלקל? באמצעות הטכנאים של מעבדת cellfi תוכלו לבצע החלפה של כל החלקים, במחיר מצוין ובמסגרת של אחראיות מלאה. כיצד ניתן ליצור קשר ומה חשוב לדעת רגע לפני? להלן הפרטים.

חלקי חילוף לכל מכשירי הטלפון – הכירו את cellfi

מעבדת cellfi הינה מעבדת תיקון וואן פלוס וכן דגמים נוספים של כל החברות המובילות בשוק הסלולר: אפל, שיאומי וגלאקסי. המעבדה, אשר נחשבת מזה שנים רבות למובילה בתחומה מספקת שירות של החלפת חלקים בעבור מכשיר הטלפון, בהתאמה אישית ועם שימת דגש על שימוש בחלקים מקוריים בלבד. כך לדוגמא, תוכלו להחליף את המסך, שקע הטעינה, כפתור כניסה למסך הראשי, מיקרופון, גב אחורי, פאנל קדמי, מצלמה וכן חלקים פנימיים אשר נפגמו כתוצאה מנפילה או צורך בשדרוג של המכשיר, כל זאת במסגרת הצעת מחיר נוחה ומשתלמת. הטכנאים של החברה הינם טכנאים מנוסים ומוסמכים אשר הוכשרו לצורך תיקון והחלפת חלקים, במהירות ובמיומנות. משום כך, אם מכשיר האפל שלכם לדוגמא זקוק לתיקון, תוכלו להיות בטוחים כי באמצעות יצירת קשר עם נציגי המעבדה המכשיר יקבל את הטיפול הטוב ביותר אשר כולל אבחון של טיב הבעיה והצרכים שלכם, ולאחר מכן החלפה של חלקים במהירות הבזק, ובאמצעות טכנולוגיה מתקדמת, כפי שנפרט כעת.

כיצד מתבצע תהליך החלפת חלקים בטלפון?

בתהליך של החלפת גב ל iPhone מבצעים הטכנאים של המעבדה תהליך החלפה באמצעות חלקים מקוריים, כל זאת באמצעות שימוש בטכנולוגיית לייזר ייחודית אשר מאפשרת לבצע את ההחלפה על הצד הטוב ביותר, מבלי שניתן להרגיש כי הוחלף הגב האחורי. מדובר באחד התהליכים המורכבים של החלפת חלקים במכשיר האפל, וזאת בשל העובדה כי אפל משתמשת לרוב ברכיבים רגישים אשר אינם מאפשרים הגנה הרמטית. באמצעות טכנולוגיית הלייזר מסירים את הזכוכית בצורה מדויקת ומבלי לפגוע ברכיבים הפנימיים, ולאחר מכן מותקן על גבי המכשיר גב חזק במיוחד אשר מאפשר לכם להיות בטוחים כי גם במקרה של נפילה של המכשיר, לא יהיה נזק משמעותי אשר יגרור הוצאה כספית נוספת בעבור תיקון. חשוב לציין בנקודה זו כי מעבדת cellfi מעניקה אחראיות בעבור החלפים ותהליך החלפת החלק, ולכן תוכלו להיות בטוחים כי אתם יוצרים קשר עם מעבדה מובילה בתחומה אשר תדע לספק לכם את המענה הנדרש – עד לשביעות רצונכם המלאה.

טלפון

מעוניינים לקבל פרטים נוספים אודות החלפת חלקים? נציגי cellfi לרשותכם

באמצעות הגעה פיזית למעבדה ברחוב ז'בוטינסקי 22 ברמת גן או יצירת קשר עם מרכז השירות של המעבדה תוכלו לקבל את כל המידע הנוגע להחלפת חלקים, בהתאם לסוג המכשיר שלכם. מאחר והמעבדה מתמחה בתיקון והחלפה של מכשירי סלולר מכל הסוגים ובפרט אפל, תוכלו להיות רגועים כי אתם נמצאים בידיים הטובות ביותר, כפי שיעידו מאות הלקוחות המרוצים.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אנשי מקצוע
איש מקצוע
חשמלאי או חשמלאי מוסמך?

מי שלוקח החלטות בחיפזון סופו שיפגע. כך לדוגמא בכביש אם אנחנו נוהגים מהר וללא חשיבה מהר מאוד נעשה תאונת

עיצוב הבית ראשית
איך לתכנן נכון את עיצוב הבית

תכנון חכם של עיצוב הבית משלב בתוכו שלושה נושאים עיקריים: נוחות, אסתטיקה ותקציב. מכאן והלאה אפשר להתייחס לנושאי משנה חשובים