מיטות סטודנטים

הרעיון של מיטות סטודנטים הוא יחסית חדש, אומנם מאז ומתמיד היו בסיסים למיטות, אך הן באו כחלק מתוך מכלול שלם של מיטה שכלל ראש מיטה, שידה, ארון מצעים ועוד. כיום לא מעט זוגות וכן רווקים משתמשים במיטת בסיס, מה שמאפשר להם ליהנות ממיטה זוגית נמוכה או מיטה ליחיד אשר קרובה למיטה.

במאמר זה נסביר בקצרה אודות מיטת בסיס ואודות היתרונות שלה, כמו כן נסביר מדוע לפעמים משתלם יותר לרכוש מיטת בסיס על פני מיטה שלמה. לפני כן חשוב להבהיר, גם כשאנחנו רוכשים מיטה כזו, הרי שאנחנו עדיין צריכים לוודא שמדובר בבסיס חזק ואיתן שיכול להחזיק את המזרון בצורה בטוחה ונוחה וכן אנחנו עדיין יכולים להשתמש בכל סוג וגודל של מזרון על פי רצוננו.

מה זו מיטת סטודנטים ומה היתרונות שלה
מיטות סטודנטים היא למעשה הקרש עליו מניחים את המזרון. במובן מסוים, מדובר על קרש שמזכיר את אותם קרשים שמניחים על גבי מלגזות במפעלים. המבנה דומה אך החומר ממש לא, מדובר בעץ מלא, משויף היטב, הוא יכול להגיע בצבעים שונים והרבה פעמים הוא כבד יותר מאשר קרש להנחת ציוד.

היתרונות של מיטות סטודנטים הם רבים, אנחנו נציג כאן כמה מהם. ראשית, להבדיל ממיטה רגילה, מדובר במיטה שהיא מאוד קלה וניידת. מי שרוכש מיטת בסיס, יכול לשנות את מיקומה בקלות (בהנחה ויש לו שטח לכך), כמו כן הוא יכול להרים אותה ולנקות מתחתיה בקלות רבה.

שנית, מיטת בסיס מאפשרת לנו גם להניח אותה על הרצפה אם אנחנו מעוניינים בכך, אך גם אנחנו יכולים להניח אותה על גבי לבנים או לחבר אליה רגליים ואז להעמיד אותה על הגובה. יש לומר שבדרך כלל מדובר במיטה זוגית נמוכה ולא גבוהה כמו מיטות רגילות. אם אנחנו מניחים אותה על הגובה, אז יש לנו אפשרות להציב פתרונות אחסון שונים מתחתיה.

שלוש, זאת לא מיטה סגורה, כלומר אין לה מסגרת ולכן קל לנו יותר להרים את המזרון ולהפוך אותו.

ארבע, ניתן למצוא מיטת בסיס לכל סוג של מזרון ובכל גודל, אפשר גם למצוא מיטה ליחיד.

אם אתם מחפשים גם מיטות סטודנטים מיטת בסיס, זה הזמן ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעזור לכם למצוא את מה שאתם מחפשים. צוות דרימס ישמח מאוד לעזור לכם, הן דרך הטלפון, הן דרך האתר וכמובן גם באולם התצוגה שלנו בתל אביב 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מזרנים