מזרני ספוג

לצד מזרונים אורטופדיים מסוגים שונים, מזרוני לטקס, ויסקו ואחרים, אנחנו יכולים למצוא גם מזרני ספוג אשר מצליחים בקרב קהלים רבים. מדובר על מזרנים אשר נמכרים בחנויות רבות הן כמזרון זוגי והן כמזרון יחיד.

מזרני ספוג הם מזרנים אשר קיים על פי צפיפויות שונות אשר באים לידי ביטוי בצבעים שונים. למשל, מזרון לבן הוא בעל צפיפות נמוכה בעוד שמזרונים צהובים או ירוקים נחשבים איכותיים יותר. מזרוני ספוג באופן בסיסי נחשבים למומלצים הן לילדים והן למבוגרים, שכן הם מספקים תחושת יציבות, זאת להבדיל ממזרונים שיש בהם קפיצים וגורמים לתנודות של הגוף בזמן השינה.

מי שאוהב לישון בלי לזוז או לפחות מבלי להרגיש את התזוזה על המזרון בכל פעם כשהוא זז, יכול ליהנות ממזרון ספוג הרבה יותר ממזרון קפיצים אשר בכל תזוזה מרגישים את הגוף ואת התנועה. עם זאת יש לציין, מזרון ספוג נשחק מהר יותר ממזרון רגיל ויש הסבורים ששחיקה זו גורמת לכך שמחירו יהיה נמוך מאחר והוא לא מחזיק מעמד כמו מזרון רגיל.

כאמור אנחנו יכולים למצוא מזרוני ספוג הן כמזרונים זוגיים והן כמזרון יחיד. לפני רוכשים מזרון ספוג, בדומה לכל מזרון אחר, יש לבחון מספר נקודות. למשל האם מדובר במזרון בעל דרשת קושי מסוימת והאם יש אפשרות לייצר שתי דרגות קושי שונות במזרון , במידה והוא מזרון זוגי. האם מדובר במזרון דו צדדי אשר ניתן להפוך אותו בקלות, זאת על מנת שיהיה ניתן לאוורר אותו מעת לעת. יש לבדוק מהי משך תקופת האחריות שמקבלים על המזרון והאם יש תקופת ניסיון במהלכה אפשר לבדוק את איכויות המזרון, האם המזרון מכיל אלמנטים אורטופדיים של תמיכה לגב ולכתפיים, כמו כן יש לבדוק האם מדובר במזרון היפו אלרגני, אשר מונע הצטברות אבק.

לכאורה כל אחת מהנקודות הנ"ל, אלה נקודות ברורות מאליהן, אך האמת היא שכל אחת מהנקודות היא משמעותית ואם לא מתייחסים אליה, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו שוכבים וישנים על מזרון שהוא לא נוח ולא בריא, מבלי אפשרות להחליף אותו.

לסיום, אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על מזרני ספוג, זה הזמן לפנות אלינו ולקבל את כל המידע ההכרחי בנושא. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום וצוות דרימס יהיה מוכן לענות לכם על כל שאלה. אצלנו תוכלו לקבל מענה שלם אודות מזרני ספוג וכן אודות מזרנים אחרים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מיטה ומזרון