מזרנים

מה יותר מהנה בסוף יום עבודה מאשר להיזרק על מזרון קינג סייז ולישון? זה יכול להיות חלום אמיתי שיוביל לחלומות נעימים בלילה. בשביל זה צריך לרכוש את המזרון המתאים.

במהלך השנים גדלו והתרחבו השטחים של המזרנים. בדומה לטלוויזיות שהלכו וגדלו, כך גם המזרנים הלכו והתרחבו. אם בעבר היינו רגילים למזרנים של מטר שמונים, שני מטר, הרי שכיום אנחנו יכולים למצוא מזרון קינג סייז ואפילו סופר קינג סייז, אשר מגיעים לשניים וחצי מטר ואפילו שלוש מטר, בהנחה כמובן שהחדר מאפשר את זה מבחינת השטח. יש לציין שמבחינת שטח הרי שמתחת למזרון קינג סייז, יש היום גם מזרוני קווין סייז שקטנים בעשרים או שלושים סנטימטר ממזרון המלך.

ההחלטה על גודל המזרון היא פונקציה של השטח שעומד לרשותנו וכמובן הצורך שלנו. יש לקחת בחשבון, ככל שהמזרון גדול יותר כך הוא יקר יותר, אפילו אם מדובר במזרון שהוא לכאורה פשוט. לכן עלינו לעשות את החישוב, האם משתלם לנו לרכוש מזרון קינג סייז מסוג כזה או אחר, אם אין לנו צורך בו. מצד שני, אם יש לנו את השטח ויש לנו את האפשרות הכלכלית, אין סיבה שלא נקנה מזרון גדול, בו נוכל לזוז בקלות רבה כשאנחנו ישנים, יתרה מזו, אנחנו נוכל גם ליהנות מנוחות מרבית כשאנחנו ישנים עם בן או בת הזוג שלנו.

מזרון קינג סייז, כאמור, יכול להגיע לשני מטר וכן שני מטר ועשרים סנטימטר ויותר. עלינו לקחת בחשבון שהמיטה עצמה, ברוב המקרים תהיה גדולה יותר מהמזרון, ולכן עלינו להוסיף עוד עשרים סנטימטר לפחות לאורך ולרוחב, בשביל שנוכל להכניס את המיטה. לאחר מכן עלינו לקחת בחשבון את המקום בו אנחנו רוצים להציב את המיטה והמזרון, וכן לקחת בחשבון שאם נרצה לשנות את המיקום או לנקות מתחת למיטה, זה עלול להיות מאוד לא פשוט. מצד שני, מאחר ואנחנו לא מתכוונים לעשות את זה כל יום אבל אנחנו כן רוצים לישון כל לילה שינה טובה ומתוקה, אז מן הסתם, בחישוב הכללי, עדיף לנו להשתמש במזרון קינג סייז.

אם אתם מחפשים קינג סייז איכותי, זה הזמן ליצור איתנו קשר. חברת דרימס מציעה מגוונים מזרנים, למשל מיזרון ויסקו, מזרון ספוג, קפיציםן, לאטקס ועוד. כמובן שכל אחד מהמזרונים מגיע בגדלים שונים כולל קינג סייז. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל מאיתנו המלצות חמות על מזרנים שיכולים להתאים לכם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מיטה זוגית