מזרן שינה

אחד מהסממנים של מעבר מילד לנער, מתבטא ברכישת מזרן שינה חדש. אחרי שנים של שינה על מזרן ילדים עוברים לישון על מזרן שינה אשר מתאים למיטת נוער. אם בעבר היה נהוג לרכוש מיטות שהן גם ספות כשהמזרון מחובר למיטה ולכן אין צורך להחליט איזה מזרן לקנות, הרי שכיום הורים מעדיפים לרכוש מיטה ומזרן בנפרד ועל כן הם צריכים לבצע התאמה של מזרון למיטת נוער.

לפני שנסביר כיצד קונים מזרון למיטת נוער, חשוב לציין שתי נקודות קריטיות במובנים מסוימים. ראשית, אל תקנו מיטת נוער ולא מזרון מבלי לוודא עם הילד או הילדה מה הם רוצים. אתם יכולים לעשות את החישוב מה הם צריכים וכמה כסף אתם יכולים להשקיע בכך, אך השאלה המהותית היא גם מה הם רוצים. בעוד שמיטת ילדים, מיטת מעבר, קניתם להם על פי רצונכם, הרי שמיטת נוער, אתם לא יכולים לקנות לבד, אתם חייבים לברר איתם מה הם רוצים, בכל זאת הם כבר מבוגרים מספיק לדעת מה הם רוצים שתקנו לה.

שנית, אל תמהרו לקנות מזרן שינה רגיל, כיום אפשר לקנות מזרן שינה וחצי או מיטה זוגית שמתאימה לבני נוער. קחו בחשבון שזה גם יטיב איתם מבחינת נוחות השינה, בוודאי בתקופה בה הם גדלים ומתפתחים פיזית, אך זה גם יהיה להם מתאים יותר, אם בני או בנות הזוג יבואו לישון אצלם. מן הסתם ההחלטה תיפול גם על פי פרמטרים של שטח אשר עומדים לרשותכם.

כעת עולה השאלה כיצד קונים מזרון למיטת נוער. בשלב הראשון עליכם לבדוק האם מדובר במזרון אורטופדי יחיד. בדיוק כמו שלמיטה זוגית תקנו מזרון אורטופדי, כך גם במזרן שינה יחיד, תעדיפו לקנות מזרון אורטופדי יחיד. זה מזרון שיעניק תמיכה רחבה לגב ולכתפיים. בשלב השני, תבררו האם המזרון כולל ספוגים או קפיצים ובאיזו צורה הם פזורים כמובן. בשלב השלישי מוטב לבדוק מהי דרגת הקושי של המיטה. מבוגרים יכולים לישון על דרגות קושי גבוהות, צעירים לא בהכרח ולכן תעדיפו לקנות מזרון שינה בדרגת קושי סבירה, ממוצעת, ועם השנים הם יוכלו לעבור למזרון עם דרגת קושי גבוהה יותר.

לסיום, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר והצוות שלנו בדרימס יספק לכן עוד פרטים אודות מזרון למיטת נוער. אתם יכולים ליצור איתנו קשר דרך הטלפון או דרך האתר ונענה לכם בהקדם האפשרי. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מיטות ומזרנים