מזרונים בתל אביב

עד לפני שנים לא מעטות, היינו יכולים למצוא בחנויות מזרונים בתל אביב או בערים אחרות שני סוגים עיקריים של מזרונים, מזרון זוגי או מזרון רגיל, כלומר לאדם אחד. במהלך השנים התחילו לייצר סוגים נוספים של מזרונים בגדלים שונים, וכן בחומרים ובאמצעים שונים.

במאמר זה נסקור בקצרה סוגים שונים של מזרונים על פי גדלים, כיצד הם יכולים להתאים לנו ולשם מה. חשוב להבהיר, כל מזרון שאנחנו נרצה לרכוש, הרי שלגודל יש משמעות רבה, אפילו אם אנחנו לא נגדל יותר. המשמעות היא בכך שאנחנו נוכל לשכב בצורה נוחה על המיטה וכל הגוף שלנו יהיה על המזרון, וכן בשאלת ההתאמה לשטח החדר, הרי לא נרצה להכניס מזרון שיתפוס את כל החדר שלנו.
גודל חדש, יחסית, אשר מוכר בעולם המזרונים, הוא מזרון וחצי. מדובר על מזרון שבין יחיד לזוגי. אם מזרון יחיד הוא ברוחב 100 סנטימטר, ומזרון זוגי מתחיל ב-140 סנטימטר, הרי שמזרן וחצי עומד סביב 120 סנטימטר רוחב, האורך אגב יכול להיות דומה למיטה זוגית. חשוב לומר, שהחישוב נעשה על פי מיטה זוגית רגילה ולא קינג סייז או דגמים גדולים יותר.

מזרן וחצי  מיועד לבני נוער אשר מזרן יחיד קטן עליהם, מבוגרים שאין להם צורך במיטה זוגית או זוגות שאין באפשרותם לרכוש מזרן זוגי מצד אחד, ומצד שני הם יכולים להסתפק במזרן וחצי.
דגם נוסף, חדש יותר, הוא מיטה ורבע. הרעיון דומה למזרן וחצי, זה מזרן יחיד עם תוספת קטנה, של 10 סנטימטר רוחב, פחות או יותר. מיטה ורבע משמשת בדרך כלל בני נוער או ילדים גדולים. זו לא מיטה שמתאימה לאדם מבוגר וגם לא לזוג. מה שכן, הרבה פעמים נמצא בבתי מלון מזרן ורבע לצד מזרן ורבע, וכשמחברים אותם אז אפשר ליהנות ממיטה זוגית גדולה. 
כאמור, חנויות מזרונים בתל אביב ובערים אחרות בארץ מציעות מזרנים זוגיים מסוגים שונים, לצד מזרן וחצי או מיטה ורבע. כל מה שצריך לעשות זה לבחור את המיטה והמזרון שמתאימים לכם.

אם אתם מחפשים מיטה שתתאים לצרכים שלכם, זה הזמן לפנות אלינו, דרימס מזרונים, המקום שיגשים לכם את כל החלומות ויאפשר לכם ליהנות ממזרן איכותי, בגדלים שונים. ניתן לפנות אלינו עוד היום ואנחנו נציע לכם את המזרן שמתאים לצרכים שלכם. ניתן לפנות אלינו במייל, טלפון או להגיע אלינו לחנות המפעל ברחובות ואנחנו נדאג לשרת אתכם נאמנה.